Loading Events
Find Events

Event Views Navigation

Upcoming Events

Events List Navigation

October 2020
24.10. 8:00
24.10. 10:30

Harrastepiiri

Hakunilan Kotikirkko, Kaviokuja 7 A, Vantaa
24.10. 11:00
24.10. 11:45
24.10. 12:00
24.10. 13:00-16:00
24.10. 14:00

Lastenlauantai

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
24.10. 14:00
24.10. 14:00

Arabitilaisuus

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
24.10. 16:00
24.10. 17:00

Farsinkielinen tilaisuus

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
24.10. 18:00
24.10. 18:00
24.10. 19:00

Nuortenilta

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
24.10. 19:00
25.10. 11:00

Jumalanpalvelus

Kontulan Metrokappeli, Keinulaudankuja 4 B, Helsinki
25.10. 11:00
25.10. 11:00

Jumalanpalvelus

Minttukirkko, Minttutie 20, Vantaa
25.10. 11:00
25.10. 11:00
25.10. 11:00
25.10. 11:00

Jumalanpalvelus

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
25.10. 11:00
25.10. 11:00
25.10. 11:00
25.10. 11:00

Jumalanpalvelus

Nummelan Kotikirkko, Hannankatu 7, Nummela
25.10. 11:00

Jumalanpalvelus

Helsingin Metodistikirkko, Punavuorenkatu 2, Helsinki
25.10. 11:00

Jumalanpalvelus

Helsingin Lähetysseurakunta, Iso Roobertinkatu 24, Helsinki
25.10. 11:00

Jumalanpalvelus

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
25.10. 11:00
25.10. 11:00

Gudstjänst

Andreaskyrkan, Korkeavuorenkatu 22, Helsinki
25.10. 11:00
25.10. 11:00
25.10. 11:00

Gudstjänst

Frälsningsarméns Templet, Uudenmaankatu 40, Helsinki
25.10. 11:00
25.10. 11:00

Radiogudstjänst

Betelkyrkan @ Betel, Erottajankatu 1, Helsinki
25.10. 12:00

Jumalanpalvelus

Vuosaaren vapaaseurakunta, Vuosaarentie 10, Helsinki
25.10. 13:00

Jumalanpalvelus

Henótês @ Muusantori 1 D, Muusantori 1 D, Helsinki
25.10. 14:00

Herätyskokous

Helsingin Baptistilähetys, Vattuniemenkatu 9, Helsinki
25.10. 14:00
25.10. 14:00

Service in Kinyarwanda

Andreaskyrkan, Korkeavuorenkatu 22, Helsinki
25.10. 14:30

Culto Latino

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
25.10. 14:30

ቃል እና አምልኮ

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
25.10. 14:30
25.10. 14:30
25.10. 14:30
25.10. 14:45
25.10. 15:00
25.10. 15:00
25.10. 15:00

Jumalanpalvelus

Vantaan Kotikirkko @ Point, Hagelstamintie 1, Vantaa
25.10. 15:00
25.10. 15:00

Sunnuntaitilaisuus

Masalan rukoushuone, Tinankuja 2, Kirkkonummi
25.10. 15:30
25.10. 16:00
25.10. 16:00
25.10. 16:00
25.10. 16:00
25.10. 16:00
25.10. 16:00

Sunday Service

Calvary Chapel @ Vihreä sali, Kaisaniemenkatu 8, Helsinki
25.10. 16:00
25.10. 16:00
25.10. 16:00

Lähellä-ilta

Keravan helluntaiseurakunta, Kuparisepänkatu 6, Kerava
25.10. 17:00
25.10. 17:00

Jumalanpalvelus

Ankkuripaikka, Harustie 7 C, Helsinki
25.10. 17:00

Gudstjänst

Sibbo Betania, Stora Byvägen 34, Sibbo
25.10. 18:00
26.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
26.10. 10:00

Rukouspiiri

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
26.10. 11:00

Sana ja rukous

Kontulan Metrokappeli, Keinulaudankuja 4 B, Helsinki
26.10. 12:00
26.10. 12:30
26.10. 13:00

Päiväpiiri

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
26.10. 15:00

Raamattupiiri

Karmel @ Karmelin kamari, Vuorimiehenkatu 15 B, Helsinki
26.10. 18:00

Måndagssamlingen

Andreaskyrkan, Korkeavuorenkatu 22, Helsinki
27.10. 7:00-8:00
27.10. 7:45

Bön i kyrkan

Andreaskyrkan, Korkeavuorenkatu 22, Helsinki
27.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
27.10. 8:00
27.10. 9:00
27.10. 11:00
27.10. 12:00
27.10. 13:00

Tiistaikerho

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
27.10. 13:00

Päiväseurat

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
27.10. 14:00-17:00

Efterhäng

Sibbo Betania, Stora Byvägen 34, Sibbo
27.10. 15:30
27.10. 17:00
27.10. 18:00
27.10. 18:00
27.10. 18:00

Kasvukahvio

Keravan helluntaiseurakunta, Kuparisepänkatu 6, Kerava
27.10. 18:00

Rukousilta

Helsingin Lähetysseurakunta, Iso Roobertinkatu 24, Helsinki
27.10. 18:00

Naisten kesken -ilta

Kontulan Metrokappeli, Keinulaudankuja 4 B, Helsinki
27.10. 18:00
27.10. 18:30
27.10. 18:30
27.10. 18:30
27.10. 18:30

Israelsolu

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
27.10. 19:00
28.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
28.10. 8:00

Aamurukous

Hakunilan Kotikirkko, Kaviokuja 7 A, Vantaa
28.10. 9:00

Aamurukoushetki

Vantaan Kotikirkko, Lautamiehentie 9 B, Vantaa
+ Export Listed Events