Loading Events
Find Events

Event Views Navigation

Upcoming Events › nuoret

Events List Navigation

April 2018
26.4. 18:00
26.4. 18:30

Roots-nuortenilta

Minttukirkko, Minttutie 20, Vantaa
27.4. 18:00-23:00
27.4. 18:30
27.4. 19:00
27.4. 19:00

Nuortenilta

Porvoon helluntaiseurakunta, Adlercreutzinkatu 31, Porvoo
27.4. 19:00

Alive-ungdomssamling

Filadelfiakyrkan Borgå, Nordenskiöldsgatan 22, Borgå
27.4. 19:30
27.4. 20:00
28.4. 17:00

Nuortenilta

Helsingin Metodistikirkko, Punavuorenkatu 2, Helsinki
28.4. 18:00
28.4. 18:00-20:00

Nuorten Alfa

Jokela Station, Keskustie 9-11, Tuusula
28.4. 19:00

Nuortenilta

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
28.4. 19:00
28.4. 19:00

Bigbless

Espoon helluntaiseurakunta, Luomanportti 8, Espoo
May 2018
1.5. 18:30-20:30

Nuorisokahvila

Jokela Station, Keskustie 9-11, Tuusula
3.5. 17:00

Nuortenilta

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
3.5. 18:00
3.5. 18:30

Roots-nuortenilta

Minttukirkko, Minttutie 20, Vantaa
4.5. 19:00
4.5. 19:00
4.5. 19:00

Nuortenilta

Porvoon helluntaiseurakunta, Adlercreutzinkatu 31, Porvoo
4.5. 19:30
4.5. 19:30-22:00
4.5. 20:00
5.5. 18:00
5.5. 18:00-20:00

Nuorten Alfa

Jokela Station, Keskustie 9-11, Tuusula
5.5. 18:00
5.5. 19:00

Nuortenilta

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
5.5. 19:00
5.5. 19:00
8.5. 18:30-20:30

Nuorisokahvila

Jokela Station, Keskustie 9-11, Tuusula
8.5. 18:30
10.5. 18:00
10.5. 18:30

Roots-nuortenilta

Minttukirkko, Minttutie 20, Vantaa
11.5. 18:00

αLanit

Hyvinkään helluntaiseurakunta, Palo-ojantie 1, Hyvinkää
11.5. 18:30
11.5. 19:00
11.5. 19:00
11.5. 19:00

Nuortenilta

Porvoon helluntaiseurakunta, Adlercreutzinkatu 31, Porvoo
11.5. 19:30
11.5. 20:00
12.5. 17:00

Nuortenilta

Helsingin Metodistikirkko, Punavuorenkatu 2, Helsinki
12.5. 18:00
12.5. 18:00-20:00

Nuorten Alfa

Jokela Station, Keskustie 9-11, Tuusula
12.5. 19:00

Nuortenilta

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
12.5. 19:00
15.5. 18:30-20:30

Nuorisokahvila

Jokela Station, Keskustie 9-11, Tuusula
15.5. 18:30
17.5. 17:00

Nuortenilta

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
17.5. 18:00
17.5. 18:30

Roots-nuortenilta

Minttukirkko, Minttutie 20, Vantaa
18.5. 19:00
18.5. 19:00

Nuortenilta

Porvoon helluntaiseurakunta, Adlercreutzinkatu 31, Porvoo
18.5. 19:00

Nuortenilta

Mäntsälän helluntaiseurakunta, Karhulankuja 5, Mäntsälä
18.5. 19:30
18.5. 20:00
19.5. 14:00-22:00

Uturn Fiesta

Keravan helluntaiseurakunta, Kuparisepänkatu 6, Kerava
19.5. 18:00
19.5. 18:00
19.5. 18:00-20:00

Nuorten Alfa

Jokela Station, Keskustie 9-11, Tuusula
19.5. 19:00

Nuortenilta

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
19.5. 19:00
19.5. 19:00
22.5. 18:30-20:30

Nuorisokahvila

Jokela Station, Keskustie 9-11, Tuusula
24.5. 18:00
24.5. 18:30

Roots-nuortenilta

Minttukirkko, Minttutie 20, Vantaa
25.5. 19:00
25.5. 19:00
25.5. 19:00

Nuortenilta

Porvoon helluntaiseurakunta, Adlercreutzinkatu 31, Porvoo
25.5. 19:30
25.5. 20:00
26.5. 17:00

Nuortenilta

Helsingin Metodistikirkko, Punavuorenkatu 2, Helsinki
26.5. 18:00
26.5. 18:00-20:00

Nuorten Alfa

Jokela Station, Keskustie 9-11, Tuusula
26.5. 19:00
26.5. 19:00

Nuortenilta

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
29.5. 18:30-20:30

Nuorisokahvila

Jokela Station, Keskustie 9-11, Tuusula
31.5. 17:00

Nuortenilta

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
31.5. 18:00
June 2018
2.6. 19:00
7.6. 3:00
+ Export Listed Events