Loading Events
Find Events

Event Views Navigation

Upcoming Events › Suomi

Events List Navigation

October 2018
18.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
18.10. 9:00

Rukouspäivä

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
18.10. 9:00

Aamurukous

Vantaan Kotikirkko, Lautamiehentie 9 B, Vantaa
18.10. 9:00
18.10. 10:00-12:00
18.10. 10:00

Perhekerho

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
18.10. 11:00
18.10. 11:00
18.10. 11:00
18.10. 12:00
18.10. 12:00
18.10. 12:00

Kohtaamispaikka

Vuosaaren vapaaseurakunta, Vuosaarentie 10, Helsinki
18.10. 12:00

Päiväpiiri

Minttukirkko, Minttutie 20, Vantaa
18.10. 17:00

Nuortenilta

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
18.10. 18:00
18.10. 18:00
18.10. 18:00

Rukousilta

One Way -seurakunta Helsinki @ House Cafe, Kaisaniemenkatu 10, Helsinki
18.10. 18:00
18.10. 18:00-20:00
18.10. 18:00

Lähetysrukousilta

Kontulan Metrokappeli, Keinulaudankuja 4 B, Helsinki
18.10. 18:00
18.10. 18:00

Rukous ja Sana

Sibbo Betania, Stora Byvägen 34, Sibbo
18.10. 18:00

Raamattupiiri

Helsingin Metodistikirkko, Punavuorenkatu 2, Helsinki
18.10. 18:00

Rukousilta

Vihdin vapaaseurakunta, Kenttätie 2 B, Vihti
18.10. 18:00
18.10. 18:00
18.10. 19:00
18.10. 19:00

Kohtaamisilta

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
18.10. 19:00

Sanan ja rukouksen ilta

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
18.10. 19:00
18.10. 19:00
19.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
19.10. 9:00
19.10. 12:00-13:00
19.10. 17:00
19.10. 17:30
19.10. 18:00
19.10. 18:00

NuorisoAlfa

Vihdin vapaaseurakunta, Kenttätie 2 B, Vihti
19.10. 18:00
19.10. 18:00
19.10. 18:00

K10-ilta

Leppävaaran Lähetyskappeli, Vallikallionkuja 1, Espoo
19.10. 18:00
19.10. 18:00
19.10. 19:00
19.10. 19:00

Sana ja rukous

Helsingin Baptistilähetys, Vattuniemenkatu 9, Helsinki
19.10. 19:00
19.10. 19:00
19.10. 19:00-21:00

Light Club -kahvila

Kontulan Metrokappeli, Keinulaudankuja 4 B, Helsinki
19.10. 20:00
19.10. 21:00
20.10. 8:00

Aamurukous

Keravan helluntaiseurakunta, Kuparisepänkatu 6, Kerava
20.10. 9:00
20.10. 12:00-13:30

Walk for Freedom

Valo @ Kansalaistori, Kansalaistori, Helsinki
20.10. 13:00
20.10. 15:00
20.10. 16:00

Jumalanpalvelus

Sininauhasäätiö @ Kellarikirkko, Sibeliuksenkatu 6, Helsinki
20.10. 17:00

Olohuoneilta

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
20.10. 18:00
20.10. 18:00
20.10. 18:00
20.10. 19:00

Nuortenilta

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
21.10. 11:00

Jumalanpalvelus

Helsingin Metodistikirkko, Punavuorenkatu 2, Helsinki
21.10. 11:00
21.10. 11:00
21.10. 11:00

Jumalanpalvelus

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
21.10. 11:00
21.10. 11:00
21.10. 11:00
21.10. 11:00
21.10. 11:00
21.10. 11:00

Jumalanpalvelus

Minttukirkko, Minttutie 20, Vantaa
21.10. 11:00

Sana elämäksi

Nummelan Kotikirkko, Hannankatu 7, Nummela
21.10. 11:00
21.10. 11:00

Päiväjuhla

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
21.10. 11:00

Jumalanpalvelus

Kontulan Metrokappeli, Keinulaudankuja 4 B, Helsinki
21.10. 11:00

Jumalanpalvelus

Helsingin Lähetysseurakunta, Iso Roobertinkatu 24, Helsinki
21.10. 11:00
21.10. 11:00
21.10. 11:00
21.10. 11:00
21.10. 12:00

Herätyskokous

Helsingin Baptistilähetys, Vattuniemenkatu 9, Helsinki
21.10. 12:00

Jumalanpalvelus

Vuosaaren vapaaseurakunta, Vuosaarentie 10, Helsinki
21.10. 12:00
21.10. 13:00
21.10. 14:00

Jumalanpalvelus

Kallion vapaaseurakunta @ Toimintakeskus Happi, Sörnäisten rantatie 31, Helsinki
21.10. 15:00

Jumalanpalvelus

Vantaan Kotikirkko @ Point, Hagelstamintie 1, Vantaa
21.10. 15:00
21.10. 15:00
21.10. 15:00
21.10. 16:00
21.10. 16:00
21.10. 16:00
21.10. 16:00
21.10. 17:00
21.10. 17:00

Jumalanpalvelus

Ankkuriseurakunta, Harustie 7 D, Helsinki
21.10. 18:00
21.10. 18:00

Sydämen aarteita etsimässä

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
22.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
22.10. 10:00
22.10. 11:00
+ Export Listed Events