Loading Events
Find Events

Event Views Navigation

Upcoming Events

Events List Navigation

October 2018
17.10. 7:30-8:00

Aamurukous

Leppävaaran Lähetyskappeli, Vallikallionkuja 1, Espoo
17.10. 8:00

Aamurukous

Hakunilan Kotikirkko, Kaviokuja 7 A, Vantaa
17.10. 9:00

Aamurukous

Vantaan Kotikirkko, Lautamiehentie 9 B, Vantaa
17.10. 10:00-14:00
17.10. 11:00

Rukouspiiri

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
17.10. 12:00
17.10. 12:00
17.10. 12:00
17.10. 12:00

Päiväpiiri

Helsingin Lähetysseurakunta, Iso Roobertinkatu 24, Helsinki
17.10. 12:30
17.10. 13:00
17.10. 14:00-21:00
17.10. 14:00

Ruokajako

Myyrmäen Liesikappeli, Liesikuja 7, Vantaa
17.10. 15:00

OG-ryhmä

Sininauhasäätiö @ Kellarikirkko, Sibeliuksenkatu 6, Helsinki
17.10. 15:30
17.10. 17:00-21:00
17.10. 17:00

Mitt i veckan

Andreaskyrkan, Korkeavuorenkatu 22, Helsinki
17.10. 18:00
17.10. 18:00
17.10. 18:00

Rukouskokous

Ankkuriseurakunta, Harustie 7 D, Helsinki
17.10. 18:00

Uskon askeleet

Kontulan Metrokappeli, Keinulaudankuja 4 B, Helsinki
17.10. 18:00

Naistenilta

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
17.10. 18:30
17.10. 18:30

Rukouskokous

Vuosaaren vapaaseurakunta, Vuosaarentie 10, Helsinki
17.10. 19:00
17.10. 19:00
17.10. 19:00
17.10. 19:00
17.10. 19:00
17.10. 19:00

Alkupiiri

Helsingin Baptistilähetys, Vattuniemenkatu 9, Helsinki
17.10. 19:00

Rukous

Masalan rukoushuone, Tinankuja 2, Kirkkonummi
18.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
18.10. 9:00

Rukouspäivä

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
18.10. 9:00

Aamurukous

Vantaan Kotikirkko, Lautamiehentie 9 B, Vantaa
18.10. 10:00-12:00
18.10. 10:00

Perhekerho

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
18.10. 11:00
18.10. 11:00
18.10. 11:00
18.10. 12:00
18.10. 12:00
18.10. 12:00

Kohtaamispaikka

Vuosaaren vapaaseurakunta, Vuosaarentie 10, Helsinki
18.10. 12:00

Päiväpiiri

Minttukirkko, Minttutie 20, Vantaa
18.10. 13:00
18.10. 17:00

Nuortenilta

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
18.10. 17:00

Andakt och matutdelningen

Andreaskyrkan, Korkeavuorenkatu 22, Helsinki
18.10. 18:00
18.10. 18:00
18.10. 18:00

Rukousilta

One Way -seurakunta Helsinki @ House Cafe, Kaisaniemenkatu 10, Helsinki
18.10. 18:00
18.10. 18:00-20:00
18.10. 18:00

Lähetysrukousilta

Kontulan Metrokappeli, Keinulaudankuja 4 B, Helsinki
18.10. 18:00
18.10. 18:00

Rukous ja Sana

Sibbo Betania, Stora Byvägen 34, Sibbo
18.10. 18:00

Raamattupiiri

Helsingin Metodistikirkko, Punavuorenkatu 2, Helsinki
18.10. 18:00

Rukousilta

Vihdin vapaaseurakunta, Kenttätie 2 B, Vihti
18.10. 18:00
18.10. 18:00
18.10. 18:30
18.10. 19:00
18.10. 19:00

Kohtaamisilta

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
18.10. 19:00

Sanan ja rukouksen ilta

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
18.10. 19:00
18.10. 19:00
19.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
19.10. 12:00-13:00
19.10. 15:00
19.10. 17:00
19.10. 17:30
19.10. 18:00
19.10. 18:00

Israel i fokus

Andreaskyrkan, Korkeavuorenkatu 22, Helsinki
19.10. 18:00

NuorisoAlfa

Vihdin vapaaseurakunta, Kenttätie 2 B, Vihti
19.10. 18:00
19.10. 18:00
19.10. 18:00

K10-ilta

Leppävaaran Lähetyskappeli, Vallikallionkuja 1, Espoo
19.10. 18:00
19.10. 18:00
19.10. 19:00
19.10. 19:00

Sana ja rukous

Helsingin Baptistilähetys, Vattuniemenkatu 9, Helsinki
19.10. 19:00
19.10. 19:00
19.10. 19:00-21:00

Light Club -kahvila

Kontulan Metrokappeli, Keinulaudankuja 4 B, Helsinki
19.10. 20:00
19.10. 21:00
20.10. 8:00

Aamurukous

Keravan helluntaiseurakunta, Kuparisepänkatu 6, Kerava
20.10. 9:00
20.10. 12:00-13:30

Walk for Freedom

Valo @ Kansalaistori, Kansalaistori, Helsinki
20.10. 14:00

Kurdinkielinen tilaisuus

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
20.10. 15:00

Venäjänkielisten ryhmä

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
20.10. 15:00
20.10. 16:00

Jumalanpalvelus

Sininauhasäätiö @ Kellarikirkko, Sibeliuksenkatu 6, Helsinki
20.10. 17:00

Olohuoneilta

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
20.10. 18:00
20.10. 18:00
20.10. 18:00
20.10. 18:00
20.10. 19:00

Nuortenilta

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
21.10. 10:00
21.10. 11:00

Jumalanpalvelus

Helsingin Metodistikirkko, Punavuorenkatu 2, Helsinki
21.10. 11:00
+ Export Listed Events