Ladataan tapahtumia
Hae tapahtumista

Navigointinäkymä

Tulevat tapahtumat › rukous

syyskuu 2018
21.9. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
21.-22.9.

Rukous22t

Myyrmäen Liesikappeli, Liesikuja 7, Vantaa
21.9. 18:00
22.9. 8:00

Aamurukous

Keravan helluntaiseurakunta, Kuparisepänkatu 6, Kerava
22.9. 9:00
22.9. 18:00
23.9. 11:15
23.9. 17:30

Rukoushetki

Helsingin Baptistiseurakunta @ Betel, Erottajankatu 1, Helsinki
24.9. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
24.9. 17:30

Måndagsbönen

Sibbo Betania, Stora Byvägen 34, Sibbo
25.9. 7:45-8:45

Bön i kyrkan

Andreaskyrkan, Korkeavuorenkatu 22, Helsinki
25.9. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
25.9. 9:00

Aamurukous

Vantaan Kotikirkko, Lautamiehentie 9 B, Vantaa
25.9. 11:00

Hartaushetki

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
25.9. 17:00
25.9. 18:00

Pysähdyspaikka

Minttukirkko, Minttutie 20, Vantaa
25.9. 18:30
25.9. 18:30
25.9. 19:00
26.9. 7:30-8:00

Aamurukous

Leppävaaran Lähetyskappeli, Vallikallionkuja 1, Espoo
26.9. 8:00

Aamurukous

Hakunilan Kotikirkko, Kaviokuja 7 A, Vantaa
26.9. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
26.9. 9:00

Aamurukous

Vantaan Kotikirkko, Lautamiehentie 9 B, Vantaa
26.9. 10:30
26.9. 11:00

Rukouspiiri

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
26.9. 12:00
26.9. 12:00
26.9. 18:00

Rukouskokous

Ankkuriseurakunta, Harustie 7 D, Helsinki
26.9. 18:30

Rukouskokous

Vuosaaren vapaaseurakunta, Vuosaarentie 10, Helsinki
26.9. 18:30
26.9. 19:00

Rukousilta

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
26.9. 19:00
27.9. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
27.9. 9:00

Rukouspäivä

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
27.9. 9:00

Aamurukous

Vantaan Kotikirkko, Lautamiehentie 9 B, Vantaa
27.9. 10:00
27.9. 11:00
27.9. 12:00
27.9. 17:00

Andakt och matutdelningen

Andreaskyrkan, Korkeavuorenkatu 22, Helsinki
27.9. 18:00

Rukousilta

One Way -seurakunta Helsinki @ House Cafe, Kaisaniemenkatu 10, Helsinki
27.9. 18:00
27.9. 18:00

Rukoustunti

Keravan helluntaiseurakunta, Kuparisepänkatu 6, Kerava
27.9. 18:00

Rukous ja Sana

Sibbo Betania, Stora Byvägen 34, Sibbo
27.9. 18:30
27.9. 18:30
27.9. 19:00

Vantaa rukoilee

Minttukirkko, Minttutie 20, Vantaa
27.9. 19:00
27.9. 19:00
28.9. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
28.9. 17:00
28.9. 18:00
29.9. 8:00

Aamurukous

Keravan helluntaiseurakunta, Kuparisepänkatu 6, Kerava
29.9. 9:00
29.9. 11:45
29.9. 18:00
30.9. 11:15
lokakuu 2018
1.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
1.10. 17:30

Måndagsbönen

Sibbo Betania, Stora Byvägen 34, Sibbo
2.10. 7:45-8:45

Bön i kyrkan

Andreaskyrkan, Korkeavuorenkatu 22, Helsinki
2.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
2.10. 9:00

Aamurukous

Vantaan Kotikirkko, Lautamiehentie 9 B, Vantaa
2.10. 11:00

Hartaushetki

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
2.10. 18:30
3.10. 8:00

Aamurukous

Hakunilan Kotikirkko, Kaviokuja 7 A, Vantaa
3.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
3.10. 9:00

Aamurukous

Vantaan Kotikirkko, Lautamiehentie 9 B, Vantaa
3.10. 11:00

Rukouspiiri

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
3.10. 12:00
3.10. 12:00
3.10. 18:00

Rukouskokous

Ankkuriseurakunta, Harustie 7 D, Helsinki
3.10. 18:30
3.10. 19:00

Rukousilta

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
3.10. 19:00
4.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
4.10. 9:00

Rukouspäivä

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
4.10. 9:00

Aamurukous

Vantaan Kotikirkko, Lautamiehentie 9 B, Vantaa
4.10. 10:00
4.10. 11:00
4.10. 12:00
4.10. 17:00

Andakt och matutdelningen

Andreaskyrkan, Korkeavuorenkatu 22, Helsinki
4.10. 18:00

Rukousilta

One Way -seurakunta Helsinki @ House Cafe, Kaisaniemenkatu 10, Helsinki
4.10. 18:00
4.10. 18:00

Rukoustunti

Keravan helluntaiseurakunta, Kuparisepänkatu 6, Kerava
4.10. 18:00

Rukous ja Sana

Sibbo Betania, Stora Byvägen 34, Sibbo
4.10. 18:30
5.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
5.10. 17:00
5.10. 18:00
6.10. 8:00

Aamurukous

Keravan helluntaiseurakunta, Kuparisepänkatu 6, Kerava
6.10. 9:00
6.10. 18:00
8.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
8.10. 17:30

Måndagsbönen

Sibbo Betania, Stora Byvägen 34, Sibbo
9.10. 7:45-8:45

Bön i kyrkan

Andreaskyrkan, Korkeavuorenkatu 22, Helsinki
9.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
9.10. 9:00

Aamurukous

Vantaan Kotikirkko, Lautamiehentie 9 B, Vantaa
9.10. 11:00

Hartaushetki

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
9.10. 18:30
10.10. 8:00

Aamurukous

Hakunilan Kotikirkko, Kaviokuja 7 A, Vantaa
10.10. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
+ Vie Listatut tapahtumat