Ladataan tapahtumia
Hae tapahtumista

Navigointinäkymä

Tulevat tapahtumat

Tapahtumaluettelon navigointi

18.2. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
18.2. 10:00

Kohtaamishetki

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
18.2. 10:00-14:00
18.2. 10:00
18.2. 11:00
18.2. 11:00

Päivärukouskokous

Kontulan Metrokappeli, Keinulaudankuja 4 B, Helsinki
18.2. 11:00

Hartaushetki

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
18.2. 11:30

Leivänjako

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
18.2. 12:00-13:00
18.2. 13:00

Päiväpiiri

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
18.2. 15:00

Raamattupiiri

Karmel @ Karmelin kamari, Vuorimiehenkatu 15 B, Helsinki
18.2. 17:00
18.2. 17:30

Måndagsbönen

Sibbo Betania, Stora Byvägen 34, Sibbo
18.2. 18:00

Måndagssamling

Andreaskyrkan, Korkeavuorenkatu 22, Helsinki
19.2. 7:30-8:30
19.2. 7:45-8:45

Bön i kyrkan

Andreaskyrkan, Korkeavuorenkatu 22, Helsinki
19.2. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
19.2. 9:00

Aamurukous

Vantaan Kotikirkko, Lautamiehentie 9 B, Vantaa
19.2. 9:00
19.2. 12:00-14:00
19.2. 13:00

Tiistaikerho

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
19.2. 13:00

Päiväseurat

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
19.2. 14:00
19.2. 15:00

Askartelupiiri

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
19.2. 16:00

Stick-Café

Frälsningsarméns Templet, Uudenmaankatu 40, Helsinki
19.2. 18:00

Miestenilta

Vihdin vapaaseurakunta, Kenttätie 2 B, Vihti
19.2. 18:00

Farsinkielinen tilaisuus

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
19.2. 18:00

Avoin raamattupiiri

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
19.2. 18:00
19.2. 18:00

Rukousilta

Helsingin Lähetysseurakunta, Iso Roobertinkatu 24, Helsinki
19.2. 18:00

Israel-teemailta

Karmel @ Kampin palvelukeskus, Salomonkatu 21 B, Helsinki
19.2. 18:00
19.2. 18:00

Seurakuntailta

Vantaan Kotikirkko, Lautamiehentie 9 B, Vantaa
19.2. 18:00

Israel-piiri

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
19.2. 18:00

Israel-piiri

Minttukirkko, Minttutie 20, Vantaa
19.2. 18:30
19.2. 18:30

Kellarikahvit

Sininauhasäätiö @ Kellarikirkko, Sibeliuksenkatu 6, Helsinki
19.2. 18:30
19.2. 18:30
19.2. 19:00
19.2. 19:00
20.2. 6:00-7:00
20.2. 7:30-8:00

Aamurukous

Leppävaaran Lähetyskappeli, Vallikallionkuja 1, Espoo
20.2. 8:00-9:00

Aamurukous

Hakunilan Kotikirkko, Kaviokuja 7 A, Vantaa
20.2. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
20.2. 9:00

Aamurukous

Vantaan Kotikirkko, Lautamiehentie 9 B, Vantaa
20.2. 11:00

Rukouspiiri

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
20.2. 12:00
20.2. 12:00
20.2. 12:00

Päiväpiiri

Helsingin Lähetysseurakunta, Iso Roobertinkatu 24, Helsinki
20.2. 12:00
20.2. 12:00
20.2. 12:30
20.2. 13:00
20.2. 14:00
20.2. 14:00

Ruokajako

Myyrmäen Liesikappeli, Liesikuja 7, Vantaa
20.2. 18:00

Rukouskokous

Ankkuriseurakunta, Harustie 7 D, Helsinki
20.2. 18:00
20.2. 18:00
20.2. 18:30
20.2. 18:30

Rukouskokous

Vuosaaren vapaaseurakunta, Vuosaarentie 10, Helsinki
20.2. 19:00
20.2. 19:00
20.2. 19:00

Alkupiiri

Helsingin Baptistilähetys, Vattuniemenkatu 9, Helsinki
20.2. 19:00

Pyhän Hengen ilta

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
21.2. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
21.2. 9:00

Aamurukous

Vantaan Kotikirkko, Lautamiehentie 9 B, Vantaa
21.2. 9:00

Rukouspäivä

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
21.2. 9:00
21.2. 10:00-12:00
21.2. 10:00

Perhekerho

Pelastusarmeijan Helsingin osasto, Castréninkatu 24-26, Helsinki
21.2. 11:00
21.2. 12:00
21.2. 12:00
21.2. 12:00-14:00

Kohtaamispaikka

Vuosaaren vapaaseurakunta, Vuosaarentie 10, Helsinki
21.2. 12:00

Ilmainen keittolounas

Kontulan Metrokappeli, Keinulaudankuja 4 B, Helsinki
21.2. 13:00

Lähetyskeidas

Nummelan Kotikirkko, Hannankatu 7, Nummela
21.2. 13:00
21.2. 18:00
21.2. 18:00
21.2. 18:00
21.2. 18:00
21.2. 18:00

Rukoillaan yhdessä -ilta

Kontulan Metrokappeli, Keinulaudankuja 4 B, Helsinki
21.2. 18:00

Rukous ja sana

Sibbo Betania, Stora Byvägen 34, Sibbo
21.2. 18:00
21.2. 18:00
21.2. 18:00
21.2. 18:00
21.2. 18:00
21.2. 18:00

Pasila-ilta

Citymission @ Junailijankuja 3, Junailijankuja 3, Helsinki
21.2. 18:30
21.2. 18:30
21.2. 18:30
21.2. 19:00
21.2. 19:00
21.2. 19:00

Sanan ja rukouksen ilta

Järvenpään Saalem, Valtuustonkatu 5, Järvenpää
21.2. 19:00

Kohtaamisilta

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
22.2. 8:00-9:00

Aamurukous

Malmin Saalem, Malmin asematie 3, Helsinki
22.2. 12:00-13:00
22.2. 17:00
+ Vie Listatut tapahtumat